Volná pracovní místa: Úřad práce

Neváhejte a začněte hledat již dnes. Pravidelné sledování nabídek pracovních úřadů na internetu, zvýší vaši šanci na uplatnění v tom „vašem“ oboru. V kurzu jsou momentálně – stavební dělníci, zahradníci, kuchaři, číšníci a servírky, různí brigádníci, ale i mladí vysokoškoláci, které firmy s oblibou vyhledávají. Finanční krize nekrize, poptávka a nabídka se před ničím nezastaví a bez zaměstnanců ji žádná větší firma nemůže fungovat.

Fiananční krize aktuálně nejvíce zasahuje výplatní pásky méně kvalifikovaných pracovníků jako jsou strojní anebo stavební dělníci, obsluha průmyslových strojů, ale třeba také stavební inženýr či reklamní tvůrce.

úřad práce

Rekvalifikační kurzy

Doporučujeme vám využít rekvalifikačních kurzů, které vám nabízí úřad práce. Bezplatné získání jiné odbornosti vám nikdo jiný neposkytne, navíc vám úřad práce může přispět dalšími penězi k měsíční finanční podpoře, mohou to být i 3000 CZK navíc, pro vás. Důležitější je bezpochyby vysoká míra uplatnění po absolvování vaší rekvalifikace.

Najděte si lepší práci. Na internetu funguje spousta internetových stránek zaměřených na aktuální nabídku pracovních míst z celé ČR. Vyhledávat můžete podle oboru, profese, regionu anebo druhu pracovního poměru v nabídkách zaměstnavatelů, personálních agentur a obvykle i místních úřadů práce.


Další informace a propagace